Įdomūs faktai

Katinas-kleptomanas taps garbingu svečiu naminių gyvūnėlių parade

Lenta.ru

Katinas-kleptomanas Dasti, išpopuliarėjęs po to, kai Animal Planet parodė jį vienoje iš savo laidų, taps garbingu svečiu kasmetiniame naminių gyvūnėlių parade, vykstančiame Redwood-City miestelyje (California). Paradas vyks gegužės 21.

Parodos organizatoriai pareiškė, jog nekantriai laukia atvykstant tokiai įžymybei, kaip Dasti. Kiek iš viso gyvūnų dalyvaus parade nenurodoma.

Apie katiną-kleptomaną buvo sužinota vasario viduryje 2011. Tuomet, išgirdęs apie jo išdaigas, juo susidomėjo Animal Planet televizijos kanalo korrespondentas. Kad jį nufilmuoti žurnalistas atvyko pas katino šeimininkus, Džimą Kolmaną ir Džin Ču, į namus, kurie ir papasakojo apie nusikalstamus savo augintinio polinkius.

Eigoje buvo nuspresta nufilmuoti gyvai Dasti išdaigas. Pasirodė, jog katinas svetimus daiktus vogdavo tik naktimis. Asmeninis Dasti rekordas - 11 daiktų per vieną naktį! Viso per jau 3-jus metus jis privogė iš savo kaimynų virš 600 daiktų, tarp kurių buvo kojinės, apatiniai, žaislai, kempinės indams plauti, rankšluoščiai, pirštinės ir daug viso kito.

Didžiausią katino pavogtų daiktų dalį šeimininkai grąžina jų teisėtiems savininkams, tačiau kai kurie daiktai užsilieka, nes niekas neateina jų atsiimti. Šiuo metu Dasti šeimininkai žada išstatyti aukcione pavogtus daiktus, kuriuos dar niekas neatsiėmė.


Atgal