Apie mus

Sveiki!

Malonu, kad susidomėjote Abisinijos veisle ir užsukote pas mus į svečius – vieną iš nedaugelio Abisinijos veislynų Lietuvoje.  Apie Abisinus galima daug kalbėti ir vis bus negana, nes niekada nebus pakankamai žodžių apibūdinti šių nuostabių kačių temperamentą ir jų laukinį grožį. Jei Abisinijos katė galėtų atsakyti mums į klausimą: „Kuo šiandien planuoji užsiimti?“ – ji greičiausiai atsakytų, kad tikrai tiek daug visko, kad neužtektų visų jos aštuoniolikos pirštukų suskaičiuoti. Ši nuostabi katytė dalyvauja visur, padeda plauti indus, skalbti drabužius, prašosi į vonią kartu, kai maudotės. Patikrina visas savo kontrolines vietas, ar kartais neliko neuždarų durų, ar visi namiškiai namie, ar nėra atitrauktų užuolaidų ar žaliuzių, kurias reikia sutvarkyti, o gal daiktai guli ne savo vietoje ir juos reikia būtinai nunešti į „tinkamą“ vietą, o vakare pasitiks jus iš darbo ir tikrai jus išbars, jei užsivėlinsite. Juk ji nekantrauja jus ir vėl pamatyti, ir paburkuoti šalia. Jeigu namie yra kitų gyvūnų: kitų kačių arba geriau šūnų, Abisinai puikiai su jais susidraugauja.

Mus šios veislės atstovai pakėrėjo dar 2008-tais metais, o kai norėjome įsigyti pirmąją savo Abisinijos  katytę, tai buvo nelengva, nes tai pakankamai nauja veislė Lietuvoje, nors Amerikoje ją veisia jau virš 200 metų. Kai pagaliau atsivėžėmė savo gražuolę Gaiti (kurią namie vadiname paprastu ir mielu vardu Mira), negalėjome atsidžiaugti jos kailiuko nuostabiu grožiu. Norime, kad ir jus pajūstumėte malonumą laikyti miniatiurinę kalnų liūto kopija savo namuose, su įstabiausiu charakteriu.

Mūsų veislynas „LT* TESANEE „ yra užregistruotas pagrindinėje Europos felinologų organizacijoje FIFe, bei didžiausioje pasaulio felinologų organizacijoje CFA.

VMVT_logo  VMVT veterinarinio patvirtinimo ir registracijos numeris: LT 77-55-002


Apie mus rašo:
http://www.mice.lt/blogai/Interviu-su-abisinijos-kaciu-veislynu-Tesanee/

Esame CFA Abisinijos veislės Tarybos narys:

 

abisinas, abisinai, aby, abisinijosabisinas, abisinai, aby, abisinijosabisinas, abisinai, aby, abisinijosabisinas, abisinai, aby, abisinijosabisinas, abisinai, aby, abisinijos,abisinas, abisinai, aby, abisinijosabisinas, abisinai, aby, abisinijosabisinas, abisinai, aby, abisinijosabisinas, abisinai, aby, abisinijosabisinas, abisinai, aby, abisinijos,abisinas, abisinai, aby, abisinijosabisinas, abisinai, aby, abisinijosabisinas, abisinai, aby, abisinijosabisinas, abisinai, aby, abisinijosabisinas, abisinai, aby, abisinijos,abisinas, abisinai, aby, abisinijosabisinas, abisinai, aby, abisinijosabisinas, abisinai, aby, abisinijosabisinas